Půjčí vám i bez doložení příjmů

Joo hypotéka. Stará dobrá hypotéka. Zadlužit se za cenu toho, že si můžete zrekonstruovat dům, koupit nové auto nebo snad postavit nový bazén. Jak slastné je nevnímat okolnosti a výši splátek, ale okamžitě se dostat k velkému obnosu. To ovšem v bankách neplatí pro ty, u kterých se při doložení příjmů zjístí nějaké nesrovnalosti.

Hypotéka bez doložení příjmu není klasikou

Ačkoliv mají lidé slovo "hypotéka" jasně spjato s půjčkou k výstavbě či koupi nemovitosti, není tomu ve všech případech takto. Existují i speciální druhy hypoték, které mohou mít jiný účel. K čemu můžete využít hypotéku bez doložení příjmu? Pokud je to americký typ, tak v podstatě ke všemu. A nemusíte nutně vykazovat svůj přehled zůstatků na běžném účtě. Mezi příklady využití hypotéky bez doložení příjmu můžeme dát:

Americká nebankovní hypotéky pro zodpovědné

I když je americká nebankovní hypotéka definována jako neúčelová (to znamená, nemusíte uvádět, na co přesně peníze půjdou), věřitele stejně vždy účel půjčky zajímá. Proč se to tak děje? Samozřejmě je v zájmu jak klienta, tak věřitele, aby vše šlo bez problémů splatit a nebyly problémy. I nebankovní společnosti to chtějí, pokud se absolutně nezajímají, neptají se ani na vaše příjmy, nebudou schopni s vámi ani konzultovat podmínky půjčky vám na míru. Americká nebankovní hypotéka má tu výhodu, že nemusíte řešit veškeré dokazování, ale uvědomte si, že je to i ve vašem zájmu a chovejte se zodpovědně!

Nemovitost koupíte i s nebankovní hypotékou

Nebankovní hypotéky

Peníze hýbou světem, o tom není pochyb. Spousta lidí si potřebuje půjčit peníze na pokrytí všech svých potřeb. Pokud i vy patříte mezi tyto lidi, potom se vám nabízí dvě možnosti – bankovní či nebankovní sektor. Nechcete-li si z jakéhokoliv důvodu půjčovat u banky, otvírají se vám možnosti u nebankovních společností, které nabízí produkty od nebankovní hypotéky až po spotřebitelské půjčky. Pojďme se podívat podrobněji na nebankovní hypotéku.

Nebankovní hypotéku dostanete snadněji

Potřebujete peníze, ale banka vám nemůže půjčit? Nebavkovní hypotéka může být tím správným řešením. Stačí, když splníte několik základních podmínek a peníze budou okamžitě vaše. Mezi základní výhody nebankovních hypoték je, že instituce nenahlíží do řádných registrů, seznamů apod. Dostanete výhodnou úrokovou sazbu a vyřízení je opravdu rychlé. Půjčku můžete splácet až 20 let, výjimečně až 30. Nemusíte platit žádné zbytečné poplatky předem, můžete ručit nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby. Dávejte si však pozor, ať se nedostanete do nekonečně spirály. Pokud nezvládáte splácet jednu hypotéku, nepůjčujte si na splácení od jiné instituce. Dostanete se to začarovaného kruhu, ze kterého vede jen velmi trnitá cesta ven.

Americká hypotéka Dům Dluhů

Dnes je na finančním trhu velmi oblíbená americká hypotéka. Jedná se v podstatě o neúčelový spotřebitelský úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Má tedy stejné charakteristické rysy jako klasická hypotéka s tím rozdílem, že půjčené peníze nemusíte využívat na financování vlastního bydlení. Jak už samotný název napovídá, americká hypotéka Brno se k nám rozšířila z USA, kde je tento typ hypotéky velmi oblíbený.

Nebankovní hypotéka - DůmDluhů

Chcete si půjčit větší obnos peněz na financování vlastního bydlení? Nechcete ale chodit do banky a podstupovat jejich zdlouhavý proces vyřízení? Pak vám bude vyhovovat nebankovní hypotéka, která je charakteristická rychlým a snadným vyřízením. Je zajištěna zástavním právem k nemovitosti jako každá hypotéka. A její doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku do třiceti let.

Nebankovní hypotéka

Hypotéka je dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Hypotéka je určena k financování vlastního bydlení. Z půjčených peněz si můžete koupit rodinný dům či byt, nebo je pomůžete použít k rekonstrukci či výstavbě nemovitosti. Finanční trh se rozděluje na bankovní a nebankovní sektor. Oba tyto sektory vám nabízí hypotéky. Nebankovní hypotéka je charakteristická rychlejším a snadnějším vyřízením. Kdežto v bance budete muset podstoupit poměrně dlouhý proces vyřízení, který je podmíněn vyplňování mnoha formulářů.